Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

urte berri on barroteak suntsitu fest neguko oporrak ura presoak uribarriko jaiak pelota mano eguenzuri fetitxe auzoak mugarria portugalete santa ageda dantzak gazte txangoa mugikortasuna martxoak 8 etxebizitzak erromeria consulta desafio untzueta euskaraldia euskara bazkaria ikastaroak "andra mari" futbol merkadillo dirulaguntzak gazte eguna futbola carrera txapelketa auzo batzarrak 1937 arrankudiaga-bazkaria topaketak elkartasuna trail kameratoia perretxikoak ados arrankudiaga erdu gugaz euskaraz argazkiak ikastaroa sagardotegira a2 jalgi santa ana euskal astea hitzaldia pilota partiduak kanpamendua zinema zolloko jaiak musika eskola korrika ibarretxe oxinburu zuhaitz eguna euskara klaseak basakoetxe ihes gela san pedro 1936-1937 berakatz eguna gaztetxea pilotakadaz kantu txapelketa udaleku irekiak kontzertua asanblada jaiak altsasu andra mari egunzuri pilota partiduak interpueblos herriartekoa motxilaren umea drogak kontsulta elkartasun afariak agua ibaia azoka aizkolaria matarrasa txapeldunak herri-bideak kamaraka pelota eskola etxera lasterketa trail lasterketa kirolak kanporamartxo eskupilota pilota eskola zollo dastaketa erakusketa soka tira pilota partidak kirikinausia elkartasun gaua jaiek olentzero gizakatea ipuin kontalaria emakumeak elecciones eguen zuri internazionalista eguna hauteskundeak mendi trail lasterketa arrigorriaga omenaldia zaintza zerbitzua postre gure esku dago egun zuri deportes lantaldeak erronka uribarri kanpamentua bizikleta esku pilota multimedia ikastaroa udalekuak handia filmea aniztasuna habemus papam udaletxea ikastaroak arrankudiagan deiadar mendiak zozketa gaztainak indarra gabonak aiaraldea jubilatuak joseba bretoiak lasto jaurtiketa san martin

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

2011-03-02

FUTBOL PARTIDUAK

Regional                     CD Indarra-C.D. ZUAZO "a"     5-3-2011    18:00
ALEVIN F7 FEMENINO     CD Indarra-BERRIO-OTXOA     5-3-2011    12:00
INFANTIL                     CD Indarra-CD Indarra           9-3-2011    18:30

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna