Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

mendi trail lasterketa santa ageda erakusketa san pedro altsasu eskupilota zolloko jaiak handia filmea drogak udaleku irekiak dantzak pilota eskola basakoetxe desafio kontzertua matarrasa arrankudiaga kanporamartxo ibaia gizakatea ikastaroa jalgi 1937 argazkiak 1936-1937 dirulaguntzak emakumeak lantaldeak azoka eguen zuri sagardotegira gaztainak pilota partiduak elkartasuna merkadillo motxilaren umea ibarretxe san pedro; uribarri; jaiak kantu txapelketa deportes kirolak carrera jaiak;andra mari zinema jaiak consulta berakatz eguna soka tira topaketak gabonak jaiek a2 santa ana euskal astea futbola gazte eguna udaletxea pelota mano zuhaitz eguna aniztasuna erromeria presoak zaintza zerbitzua neguko oporrak pilota partiduak interpueblos herriartekoa ados euskara agua bretoiak uribarriko jaiak futbol elkartasun afariak txapeldunak dastaketa erronka esku pilota herri-bideak jubilatuak fetitxe bizikleta korrika txapelketa joseba san martin ikastaroak arrankudiagan ura zollo untzueta hauteskundeak habemus papam barroteak suntsitu fest arrankudiaga-bazkaria martxoak 8 zozketa kanpamendua mugikortasuna euskaraldia kameratoia "andra mari" udalekuak auzoak kamaraka pelota eskola musika eskola portugalete etxera ipuin kontalaria pilotakadaz etxebizitzak kirikinausia omenaldia kontsulta asanblada olentzero pilota partidak kanpamentua trail txangoa postre trail lasterketa egun zuri eguenzuri multimedia ikastaroa ihes gela lasto jaurtiketa erdu gugaz euskaraz aiaraldea ikastaroak arrigorriaga urte berri on mugarria egunzuri indarra elecciones gazte bazkaria gure esku dago deiadar mendiak internazionalista eguna gaztetxea oxinburu hitzaldia auzo batzarrak andra mari elkartasun gaua perretxikoak aizkolaria euskara klaseak uribarri lasterketa

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

2011-03-02

FUTBOL PARTIDUAK

Regional                     CD Indarra-C.D. ZUAZO "a"     5-3-2011    18:00
ALEVIN F7 FEMENINO     CD Indarra-BERRIO-OTXOA     5-3-2011    12:00
INFANTIL                     CD Indarra-CD Indarra           9-3-2011    18:30

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna