Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

uribarri gure esku dago portugalete herri-bideak lantaldeak bazkaria bretoiak kameratoia motxilaren umea jubilatuak jaiak arrigorriaga desafio elkartasuna gaztainak basakoetxe ados etxebizitzak mugarria txapeldunak txapelketa kanporamartxo korrika zollo gazte eguna eskupilota zolloko jaiak arrankudiaga-bazkaria futbol pilota eskola perretxikoak auzoak pilotakadaz ipuin kontalaria kanpamendua urte berri on kamaraka pelota eskola asanblada handia filmea arrankudiaga hauteskundeak trail bizikleta uribarriko jaiak erakusketa euskal astea carrera zuhaitz eguna euskara klaseak udaletxea a2 pilota partidak consulta auzo batzarrak eguenzuri soka tira internazionalista eguna erdu gugaz euskaraz etxera olentzero udaleku irekiak sagardotegira elkartasun gaua aizkolaria aniztasuna agua zinema azoka kirolak jaiek multimedia ikastaroa ikastaroa kirikinausia drogak zozketa lasterketa ikastaroak arrankudiagan musika eskola martxoak 8 "andra mari" txangoa elkartasun afariak gizakatea pilota partiduak emakumeak topaketak dastaketa gaztetxea udalekuak fetitxe ikastaroak ibaia neguko oporrak mendi trail lasterketa kontzertua san pedro esku pilota zaintza zerbitzua egun zuri aiaraldea dirulaguntzak pilota partiduak interpueblos herriartekoa matarrasa presoak 1936-1937 jalgi joseba elecciones santa ageda altsasu futbola habemus papam euskaraldia santa ana erronka pelota mano san martin indarra euskara trail lasterketa erromeria omenaldia deiadar mendiak gabonak berakatz eguna andra mari deportes gazte kontsulta mugikortasuna untzueta 1937 kantu txapelketa ura argazkiak hitzaldia dantzak barroteak suntsitu fest eguen zuri lasto jaurtiketa

2011-09-10

BIZKAIKO BURUZ BURUKOA. KLUBENA

Asteburu honetan, irailaren 9, 10 eta 11n, hasiko da Bizkaiko kluben buruz buruko txapelketa. Kategoria bakoitzean 16 klubek edo herrik parte hartzen dute, Arratia-Nerbioiko lauk.

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna