Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

zaintza zerbitzua aiaraldea herri-bideak arrigorriaga santa ana mendi trail lasterketa lasto jaurtiketa zuhaitz eguna txangoa olentzero basakoetxe pilota eskola trail lasterketa dantzak egun zuri gizakatea pilota partiduak deportes etxebizitzak pilotakadaz futbola jubilatuak martxoak 8 azoka urte berri on txapeldunak bizikleta soka tira 1937 euskara joseba hitzaldia portugalete barroteak suntsitu fest pilota partiduak interpueblos herriartekoa trail udaletxea habemus papam gazte euskaraldia elecciones hauteskundeak motxilaren umea erromeria pilota partidak "andra mari" korrika bretoiak mugarria futbol kirikinausia desafio ipuin kontalaria uribarri eskupilota untzueta ikastaroa auzoak arrankudiaga-bazkaria berakatz eguna neguko oporrak gazte eguna ibarretxe elkartasun gaua erakusketa ikastaroak andra mari zolloko jaiak auzo batzarrak erdu gugaz euskaraz aizkolaria egunzuri erronka ikastaroak arrankudiagan aniztasuna drogak kanpamendua topaketak asanblada a2 jaiak kontzertua perretxikoak sagardotegira euskara klaseak indarra elkartasun afariak argazkiak deiadar mendiak lantaldeak udalekuak san martin handia filmea internazionalista eguna kirolak santa ageda udaleku irekiak ibaia consulta gaztetxea 1936-1937 elkartasuna esku pilota mugikortasuna dastaketa fetitxe jaiek gure esku dago eguen zuri ura dirulaguntzak kamaraka pelota eskola matarrasa uribarriko jaiak altsasu etxera san pedro euskal astea eguenzuri musika eskola omenaldia kantu txapelketa carrera zinema gaztainak zollo arrankudiaga jalgi txapelketa kameratoia bazkaria zozketa lasterketa presoak pelota mano gabonak multimedia ikastaroa agua ados kanporamartxo emakumeak kontsulta

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

2011-03-02

FUTBOL PARTIDUAK

Regional                     CD Indarra-C.D. ZUAZO "a"     5-3-2011    18:00
ALEVIN F7 FEMENINO     CD Indarra-BERRIO-OTXOA     5-3-2011    12:00
INFANTIL                     CD Indarra-CD Indarra           9-3-2011    18:30

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna