Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

egunzuri argazkiak azoka gure esku dago erdu gugaz euskaraz hitzaldia consulta martxoak 8 perretxikoak a2 pelota mano soka tira kontsulta ikastaroa eguenzuri gaztainak multimedia ikastaroa portugalete zollo mugikortasuna aiaraldea mendi trail lasterketa fetitxe gizakatea deiadar mendiak txangoa 1937 kirolak lasterketa musika eskola ibaia altsasu topaketak zinema kirikinausia aizkolaria zuhaitz eguna jaiek auzo batzarrak san martin jaiak kanpamendua emakumeak "andra mari" eguen zuri euskal astea gazte 1936-1937 ikastaroak udaleku irekiak egun zuri erronka motxilaren umea zozketa ihes gela jalgi udalekuak joseba gazte eguna mugarria omenaldia txapelketa elkartasun afariak herri-bideak lasto jaurtiketa pilota partiduak interpueblos herriartekoa trail lasterketa olentzero merkadillo pilota partiduak eskupilota elkartasun gaua ipuin kontalaria oxinburu santa ana kameratoia ikastaroak arrankudiagan pilota partidak sagardotegira desafio ibarretxe arrigorriaga zaintza zerbitzua arrankudiaga bretoiak aniztasuna dirulaguntzak auzoak uribarri euskara postre esku pilota euskaraldia andra mari elecciones gabonak kontzertua indarra udaletxea untzueta basakoetxe pilotakadaz trail ura futbol futbola neguko oporrak etxera gaztetxea bazkaria euskara klaseak drogak kantu txapelketa urte berri on dantzak hauteskundeak korrika kanpamentua handia filmea erromeria arrankudiaga-bazkaria habemus papam san pedro barroteak suntsitu fest presoak agua bizikleta ados internazionalista eguna lantaldeak uribarriko jaiak kamaraka pelota eskola deportes pilota eskola berakatz eguna dastaketa zolloko jaiak kanporamartxo txapeldunak erakusketa etxebizitzak santa ageda elkartasuna asanblada carrera jubilatuak matarrasa

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

2011-03-02

FUTBOL PARTIDUAK

Regional                     CD Indarra-C.D. ZUAZO "a"     5-3-2011    18:00
ALEVIN F7 FEMENINO     CD Indarra-BERRIO-OTXOA     5-3-2011    12:00
INFANTIL                     CD Indarra-CD Indarra           9-3-2011    18:30

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna