Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

auzo batzarrak euskara jubilatuak gaztetxea hauteskundeak arrankudiaga-bazkaria untzueta kamaraka pelota eskola aniztasuna sagardotegira kontsulta eskupilota agua aiaraldea zinema futbola pilotakadaz indarra andra mari uribarri gizakatea herri-bideak asanblada joseba topaketak dantzak barroteak suntsitu fest lasterketa futbol deportes 1937 euskal astea multimedia ikastaroa mendi trail lasterketa carrera erronka zaintza zerbitzua trail korrika ikastaroa zozketa kontzertua udalekuak san pedro ikastaroak arrankudiagan bizikleta auzoak desafio esku pilota martxoak 8 argazkiak udaleku irekiak pilota partiduak interpueblos herriartekoa udaletxea handia filmea deiadar mendiak ura portugalete matarrasa kanporamartxo a2 presoak kirikinausia basakoetxe lantaldeak gabonak hitzaldia trail lasterketa kantu txapelketa jaiak musika eskola erromeria ibaia dirulaguntzak internazionalista eguna perretxikoak neguko oporrak pelota mano "andra mari" aizkolaria pilota partiduak mugikortasuna elkartasun afariak ikastaroak eguenzuri pilota partidak mugarria azoka berakatz eguna habemus papam uribarriko jaiak emakumeak soka tira lasto jaurtiketa gure esku dago jaiek santa ana drogak bretoiak txapeldunak elkartasun gaua fetitxe jalgi erakusketa dastaketa altsasu txapelketa arrankudiaga kameratoia elkartasuna egun zuri kanpamendua etxera omenaldia arrigorriaga ipuin kontalaria etxebizitzak santa ageda gaztainak gazte 1936-1937 motxilaren umea euskara klaseak olentzero urte berri on zollo gazte eguna txangoa bazkaria zuhaitz eguna zolloko jaiak pilota eskola ados elecciones eguen zuri kirolak consulta erdu gugaz euskaraz

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna