Gizarte Etxea - Arrankudiaga
Albistea Bidali

ETIKETAK

musika eskola altsasu futbol lasto jaurtiketa deiadar mendiak erromeria jalgi trail kontzertua matarrasa hauteskundeak arrankudiaga auzo batzarrak elkartasun gaua gure esku dago jubilatuak aizkolaria mendi trail lasterketa egun zuri eguenzuri martxoak 8 futbola san martin txapeldunak zuhaitz eguna santa ageda esku pilota kontsulta ados dirulaguntzak gaztetxea gizakatea joseba kirikinausia andra mari emakumeak portugalete pilota partiduak uribarri untzueta dastaketa ibarretxe dantzak erdu gugaz euskaraz jaiak euskal astea erronka gaztainak urte berri on san pedro pilota eskola handia filmea habemus papam elkartasuna aiaraldea drogak ibaia lasterketa arrankudiaga-bazkaria udaletxea 1937 pelota mano bretoiak deportes gazte eguna consulta pilota partidak kanpamendua gazte etxera kirolak carrera elkartasun afariak egunzuri uribarriko jaiak elecciones merkadillo kamaraka pelota eskola mugikortasuna fetitxe ikastaroa kameratoia lantaldeak multimedia ikastaroa neguko oporrak trail lasterketa aniztasuna basakoetxe kantu txapelketa argazkiak ikastaroak arrankudiagan kanpamentua udalekuak auzoak desafio euskara sagardotegira berakatz eguna ura pilotakadaz erakusketa santa ana zinema zolloko jaiak zollo txangoa barroteak suntsitu fest presoak ihes gela pilota partiduak interpueblos herriartekoa bizikleta motxilaren umea etxebizitzak udaleku irekiak asanblada perretxikoak euskara klaseak olentzero indarra 1936-1937 hitzaldia zaintza zerbitzua oxinburu txapelketa soka tira arrigorriaga gabonak herri-bideak "andra mari" euskaraldia jaiek internazionalista eguna eskupilota eguen zuri a2 ipuin kontalaria bazkaria kanporamartxo topaketak postre omenaldia agua mugarria korrika ikastaroak zozketa azoka

2011-03-02

PILOTA PARTIDAK

MARTIAK 5. Zapatua. 16:30ean ARRANKUDIAGAN
B 2
1.IKER – UNAI / ZORNOTZA C
2. IBON - LANDER / ZEANURI B
3. JOSU - GONTZAL / ZORNOTZA B
MARTIAK 5. Zapatua.16:30ean
AREATZAN
1. GORKA – UNAI / AREATZA

---------
B 1
MARTIAK 4. Barikua.19:30ean
ARRANKUDIAGAN
1. ENEKO - JON / SESTAO C

---------
E 1
MARTIAK 3. Eguena.19:00etan
IURRETAN
1. UNAI - ANDER / OLABURU (IURRETA)

---------
UDABERRI
MARTIAK 4. Barikua. 19:0etan
BARAKALDON
1. GURE ESKOLA (BARAKALDO) / ENEAS - JOSU

MARTIAK 3. Eguena. 17:15ean
IURRETAN
OLABURU (IURRETA) / ARITZ - MARKEL

1 / 1 1

© Gizarte Etxea 2010 - Eskubide guztiak erreserbatuta

Garapena: Sonna